Ontmoet ons team 2018-06-05T10:18:59+00:00

Onze ploeg staat voor u klaar

CONTACTEER ONS
Josefien Lammertyn
Josefien LammertynKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 30
josefien@persona-accountants.be
Linda Soete
Linda SoeteKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 22
linda@persona-accountants.be
Saskia Smagghe
Saskia SmaggheKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 24
saskia@persona-accountants.be
Eveline Hooge
Eveline HoogeKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 28
eveline@persona-accountants.be
Marie-Dominique Feys
Marie-Dominique FeysKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 05
dominique@persona-accountants.be
Matthijs Caerels
Matthijs CaerelsKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 25
matthijs@persona-accountants.be
Dimitri Simoen
Dimitri SimoenKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 26
dimitri@persona-accountants.be
Françoise Desmet
Françoise DesmetKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 34
francoise@persona-accountants.be
Pieter Mestdagh
Pieter MestdaghKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 09
pieter@persona-accountants.be
Hannelore Vanpeteghem
Hannelore VanpeteghemKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 03
hannelore@persona-accountants.be
Margo Cecat
Margo CecatKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 06
margo@persona-accountants.be
Maaike Terryn
Maaike TerrynKlantenbeheerder Accountancy-Fiscaliteit
+32 (0)51 57 56 27
maaike@persona-accountants.be
Eline Vanthomme
Eline VanthommeAccountant – Belastingconsulent
+32 (0)51 57 56 21
eline@persona-accountants.be
Evelien Vandenbrande
Evelien VandenbrandeAccountant – Belastingconsulent
+32 (0)51 57 56 38
evelien@persona-accountants.be
Martine De Keyzer
Martine De KeyzerJuriste
+32 (0)51 57 56 08
martine@persona-accountants.be
Ann Verstraete
Ann VerstraeteAdministratief bediende / klantenadministratie / debiteurenbeheer
+32 (0)51 57 56 35
ann@persona-accountants.be
Lies Vanhoorne
Lies VanhoorneAdministratief bediende / klantenadministratie / debiteurenbeheer
+32 (0)51 57 56 23
lies@persona-accountants.be
Ilse Maes
Ilse MaesAdministratief bediende / klantenadministratie / debiteurenbeheer
+32 (0)51 57 56 29
ilse@persona-accountants.be
Kim Bolle
Kim BolleOnthaal / administratief bediende
+32 (0)51 57 56 00
kim@persona-accountants.be
Valerie Godeeris
Valerie GodeerisOffice manager
+32 (0)51 57 56 07
valerie@persona-accountants.be
Stefaan Vandaele
Stefaan VandaeleZaakvoerder – Accountant – Belastingconsulent
+32 (0)51 57 56 33
stefaan@persona-accountants.be
Sofie Hoedt
Sofie HoedtZaakvoerder – Accountant – Belastingconsulent
+32 (0)51 57 56 04
sofie@persona-accountants.be
Contacteer ons voor een aanpak op maat